Kievgarden CopyR Logo Елена Цой KievGarden forever!

Киевский Сад - форум хорошего настроения

Клуб любителей садоводства и цветоводства
Наши любимые картинки и фотки
Текущее время: 19 авг 2018, 01:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 209 ]  На страницу Пред.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Картофель
СообщениеДобавлено: 17 фев 2017, 20:51 

Благодарил (а): 286 раз.
Мой сад в: Васильковский р-н
У меня были когда-то 2 сорта фиолетовых. У одного только кожура, другой и внутри был с цветными искрами. Картошка как картошка. Неурожайные были оба. Избавилась.

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2017, 12:28 

Благодарил (а): 6 раз.
Мой сад в: Гостомель
я теж вирощувала фіолетову картоплю. врожай низький. смак звичайний. дітям цікаво. смажена краща за варену. ще запікали. в сирому вигляді вона красивіша, чим варена :D

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2017, 16:10 

Благодарил (а): 1542 раз.
Мой сад в: с. Хотяновка
Видите ли, я тоже в своем время выращивала сиреневую картошку - свекор настаивал, где-то отыскал, говорил, что она из его детства, очень вкусная. Мне же не понравилась ни по вкусу, ни по цвету, ни по урожайности, вообще никак.
А тут речь идет о новых сортах, все показатели у нее довольно высокие.
Но я ее все-равно не захочу - люблю желтенькую. :D

Мой сад 2017

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 апр 2017, 21:18 

Благодарил (а): 0 раз.
Мой сад в: фастов
На ВДНХ выставка семян с 26 апреля - там море сортов картошки, а вообще можно поехать в Немешаево там институт Картоплярства - там наверное очень много сортов.

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2018, 21:23 

Благодарил (а): 196 раз.
Мой сад в: Полтавская обл.
куку) очень большая просьба, может ви знаете какие из этих сортов очень вкусные, устойчивые, прям вау какие, подскажите, а? мне нужно немного, я помню вроде сорт Повинь очень хвалили, но боюсь путаю. что выбрать? все равно мне так просто, не гектарами высаживаю же :dr:

Характеристика сортів картоплі

Косень 95 (реєстр 1999 р. Виведений в Поліській дослідній станції)
Ранній. Бульби овальні рожеві, м’якуш білий, нерозсипчасті, смакові якості задовільні. Вміст крохмалю 14,4-15,3 %. Потенційна врожайність 400-450 ц/га. Стійкий до раку картоплі, парші звичайної. Відносно стійкий до нематоди

Сувенір Чернігівський (1999 р., Седнів)
Середньоранній. Бульби округло овальні, плескуваті, білі з жовтим відтінком. Шкіра лускувата, м»якуш жовтий, смакові якості добрі. Вміст крохмалю 13-15 %. Потенційна врожайність 500 ц/га. Стійкий проти раку картоплі, картопляної нематоди. Сорт ефективно очищає грунт від цист картопляної нематоди.

Повінь(2001 р., Інститут картоплярства)
Ранній. Бульби рожеві округлі, м’якуш кремовий, смакові якості добрі. Вміст крохмалю 15-16 %. Потенційна врожайність 450 ц/га. Ракостійкий, Стійкий до нематоди, відносно стійкий проти альтернаріозу, сухої фузаріозної гнилі.

Жуковський ранній (Виведений в Росії)
Ранній. Бульби округло-овальні, рожеві з темним забарвленням, м’якуш білий смакові якості добрі. Вміст крохмалю 11-12 %. Потенційна врожайність 600 ц/га. Стійкий до раку та нематоди.

Пікассо (1998, Виведений в Голландії)
Середньоранній..Столовий високоврожайний сорт, бульби округлої форми з рожевою окантовкою навколо вічок. Смакові якості відмінні. Вміст крохмалю 18 %. Потенційна врожайність 570 ц/га. Стійкий до раку та нематоди.

Кімерія (Інститут картоплярства)
Ранній.. Столовий. Бульби кремові Потенційна урожайність 480 ц/га. Смакові якості відмінні. Придатний для виробництва чипсів.

Щедрик (2011, Інститут картоплярства)
Ранньостиглий. Шкіра жовта, м’якуш білий. Вміст крохмалю 13-14 %. Урожайність 540 ц/га. Смакові якості добрі.

Случ (2014, Інститут картоплярства)
Cередньостиглий, столовий, високоврожайний. Бульби видовжено-овальні, жовті, м’якуш від кремового до світло-жовтого забарвлення, вічка неглибокі. Урожайність 45-54 т/га. Висока товарність бульб. Вміст крохмалю – 16,0-17,0 %. Споживчі якості бульб добрі. Відносно стійкій до фітофторозу, мокрої і кільцевої бактеріальних гнилей, чорної ніжки, сухої фузаріозної гнилі, іржавої плямистості бульб, потемніння м’якуша.

Гренада (Німеччина)
Середньопіздній. Бульби продовгуваті, жовті, м’якуш - кремовий. Вкусові якості добрі. Урожайність до 600 ц/га. Вміст крохмалю до 17 %. Споживчі якості бульб добрі. Відносно стійкій до фітофторозу, парші, стеблової нематоди, раку картоплі.

Скарбниця (Інститут картоплярства)
Ранній, столового призначення. Бульби овальні, з неглибокими вічками, кремові, м'якуш світло-жовтий. Урожайність: на 45-й день після сходів 14,5-19 т/га, в кінці вегетації 45-48 т/га. Вміст крохмалю: 12,6-13%Споживчі якості: смакові якості добрі, підвищений вміст каротиноїдів, бульби не розварюються. Стійкий проти звичайного раку, відносно стійкий проти фітофтори, середньостійкий проти кільцевої і мокрої бактеріальної гнилей, іржавої плямистості, сухої фузаріозної гнилі.

Тирас (2004, Поліська дослідна станція)
Ранньостиглий. Сорт інтенсивного типу. Бульби продовгуватої форми, червоного кольору, м’якуш білий. Урожайність 320-440 ц/га. Вміст крохмалю 13,8-14,5 %. Стійкий до раку, картопляної нематоди, відносно стійкий до фітофторозу. Смакові якості добрі.

Ажур (Седнів)
Середньостиглий, бульби рожеві, округло-овальні, м’якуш жовтий, вміст крохмалю 17 %, смак добрий. Лежкість відмінна. Сорт стійкий до раку картоплі, вірусних хвороб, фітофторозу та парші звичайної.

Красуня (Седнів)
Середньостиглий, бульби рожеві, округло-овальні, м’якуш кремовий. Вміст крохмалю 16,5 %, смак добрий. Стійкий до раку картоплі, має польову стійкість до вірусних хвороб.

Панянка (Седнів)
Пізньостиглий, бульби кулясті, білі, сітчасті, м’якуш жовтий, вміст крохмалю 17 %, смак дуже добрий, лежкість добра. Стійкий до раку картоплі, вірусних хвороб та фітофторозу.

Хортиця (Інститут картоплярства)
Середньопізній. Столовий. Бульби червоні. М’якуш червоний. Вміст крохмалю 21 %. Потенційна урожайність 330 ц/га. Смакові якості відмінні. Містить в 4 рази більше таких антиоксидантів, як зеаксантин і лютеїн, а пігмент антоціан є сильним антиоксидантом і оздоровлює кровоносну систему. Свій колір такі плоди зберігають навіть після теплової обробки: їх можна смажити, використовувати для приготування пюре та інших страв. Стійкі до нематоди та фітофторозу.

Солоха (Інститут картоплярства)
Середньопізній. Столовий. Бульби сині. М’якуш синій. Вміст крохмалю 20 % Потенційна урожайність 420 ц/га. Смакові якості відмінні. Містить в 4 рази більше таких антиоксидантів, як зеаксантин і лютеїн, а пігмент антоціан є сильним антиоксидантом і оздоровлює кровоносну систему. Свій колір такі плоди зберігають навіть після теплової обробки: їх можна смажити, використовувати для приготування пюре та інших страв. Стійкі до нематоди та фітофторозу.

Мирослава( Інститут картоплярства)
Середньостиглий, столового призначення. Бульби округло-овальні, рожеві, м’якуш кремовий. Урожайність: на 60-й день після садіння 16 т/га, в кінці вегетації 50 т/га. Вміст крохмалю: 16 %. Смакові якості добрі. Стійкий проти звичайного раку, відносно стійкий до фітофтрозу, стеблової нематоди.

Іваньківський ранній (Інститут картоплярства)
Середньостиглий, столового призначення. Бульби округло-овальні, рожеві, м’якуш кремовий. Урожайність: на 60-й день після садіння 16 т/га, в кінці вегетації 46 т/га. Вміст крохмалю: 14 %. Смакові якості добрі, підвищений вміст каротиноїдів, бульби не розварюються. Стійкий проти звичайного раку, відносно стійкий до фітофтрозу, стеблової нематоди.

Слаута (Інститут картоплярства)
Ранній, столового призначення. Бульби округло-овальні, рожеві, м’якуш кремовий. Урожайність: на 60-й день після садіння 25 т/га, в кінці вегетації 45-50 т/га. Вміст крохмалю: 10-15,4%. Смакові якості добрі, підвищений вміст каротиноїдів, бульби не розварюються. Стійкий проти звичайного раку, фітофтрозу, кільцевої і мокрої бактеріальної гнилей.

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2018, 21:41 

Благодарил (а): 286 раз.
Мой сад в: Васильковский р-н
Повинь и Пикассо классные сорта, но у меня очень быстро выродились.
На вкус понравилась покупная Гренада, хочу себе раздобыть на семена.
стальные не пробовала.

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2018, 21:53 

Благодарил (а): 44 раз.
Мой сад в: Малая Салтановка
Как по мне то Синеглазка самое то :vo:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2018, 21:53 

Благодарил (а): 205 раз.
Мой сад в: Киев
Надо смотреть какие сорта хорошо удаются местным.

У моих севекров просто прекрасно выходит бела роса . Грунт фактически глина
А у нас в селе он удаётся плохо . Грунт песчаный.

Ранний и не белявый

— Тот, которого ты больше кормишь..

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2018, 22:09 

Благодарил (а): 144 раз.
Мой сад в: Киев
Сейчас синеглазку днем с огнем не сыщешь.
мне она тоже самая вкусная, но выродилась

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 фев 2018, 22:28 

Благодарил (а): 196 раз.
Мой сад в: Полтавская обл.
Спасибо. У меня как раз такой малодышащий суглинок. А а местные высаживают свою по кругу.. не думаю, что там сорта. Сама не разбираюсь. А у меня соседка таи есть Наташа. Стадия обострения.. ну, вы поняли :D все скупает. А я балдю, остаётся на хвост упасть. Сказала мне выбрать и все. А она закажет

Ответить с цитатой  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 209 ]  На страницу Пред.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]