Kievgarden CopyR Logo Елена Цой KievGarden forever!

Киевский Сад - форум хорошего настроения

Клуб любителей садоводства и цветоводства
Наши любимые картинки и фотки
Текущее время: 20 ноя 2018, 21:27

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 114 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Оксанкин "Бабушкин сад"
СообщениеДобавлено: 23 дек 2012, 20:29 

Благодарил (а): 17 раз.
Привіт!!!
Изображение Изображение Изображение
https://picasaweb.google.com/112980435110265876376/mlcyHL#5824349514805822834
Сад-колекція: "Бабушкин сад"
До розгляду подано тільки ту частину саду, яка найближчим часом буде перепланована. Метою було створення зони відпочинку та упорядкувати колекцію рослин, які скуповувалися протягом років. В основі концепції лежить біографія замовника: літня жінка має трьох дітей та 7 онуків, які проживають в Голландії. Для того, щоб рідні себе комфортно почували в гостях у бабусі було створено площадку для барбекю (5/3м2), ігровий майданчик у вигляді дитячої хатинки з газоном, прогулочну доріжку з лавочкою для відпочинку та милування красою бордерів. Також важливим пунктом було упорядкування колекції. Ми разом переглянули перелік рослин, що були висаджені на даній території і виділили группу рослин, які складають найбільший відсоток та від яких замовник не може відмовитись. Звернули увагу на ті рослини, які себе найкраще зарекомендували в даних умовах та будуть декоративні протягом декількох місяців. Флокси, злаки, ехінацея, гортензія, герань, монарда, а в тіні ще й колекція хост, брунер, медуниць – склали основу міксбордерів. Сама територія, яка підлягає переплануванню має такі розміри – 19/16м2 і розміщується за будинком в дорослому плодовому саду, має погану інсоляцію. На території розмістилися: один бордюр одностороннього вигляду 12/4м2, один подвійний бордюр 11/5м2 та одна вузенька стрічка 12/1м2. Щоб посилити концепцію «Бабушкін сад» міксбордери створювалися в стилі печворк – яскраві, пістряві, різнобарвні. Фоновими рослинами є дерен білий Elegantissima та мискантуси Graziella, Gracillimus, Variegata. Тематичні рослини змінюються відповідно до сезону. Ті екземпляри, які знаходяться в малій кількості докуповуватимуться для підвищення естетики групових насаджень в кількості розрахованої на 1 кв.м. Маштаб ескізу 1:50.

Экспликация:
1. Дом
2. Колодец
3. Площадка для барбекю
4. Лавочка
5. Игровая площадка
6. Колодец для забора воды
7. Туалет
8. Дорожки
9. Газон

Ассортиментная ведомось:
1. Плодовые деревья: яблони, груши
2. Клематис 'Dr Ruppel', 'Parasol', 'Sakala', 'Venosa Violacea', 'Ville de Lyon'
3. Гортензия метельчаста «Limelight»
4. Гортензия крупнолистная, Everbloom Double Star 'Coco', Forever & Ever® ‘Fantasia’, you & Me 'Together', you & Me ‘Perfection’
5. Дерен белый Elegantissima
6. Мискантус Graziella, Gracillimus, Variegata + лук афлутинський, христофа
7. Пенисетум Japonicum + лук афлутинський, христова
8. Щучка дернистая
9. Вейник коротковолосистый
10. Посконник Atropurpureum
11. Ива цельнолистная 'Hakuro-Nishiki'
12. Анемона хубейская Serenade + Колокольчик рапунцелевидный
13. Колокльчик скученный, синий
14. Лук афлутинський, христофа
15. Монарда двойчастая, красная
16. Монарда двойчастая Prairienacht
17. Дербєнник иволистный
18. Флокс метельчастый: Аметистовый, Синее море, Румяный, Eva Cullum, Blue Paradise, Magic Blue
19. Агастахе гибридный
20. Ирис сибирский + мак восточный + лук афлутинський, христофа
21. Молочай многоцветный + Герань Rozanne , Plenum Violaceum, Max Frei, Elke, Striatum, Brookside.
22. Эхинацея пурпурна 'Hot Lava', 'Tiki Torch', 'Mama Mia', 'Leilani', 'Secret Desire', 'Secret Lust', 'Secret Passion', Raspberry Truffle
23. Бузульник Пржевальського
24. Хоста Orange marmelade + осока охименская Evergold
25. Брунера крупнолистая Looking Glass, Jack Frost, Silver Wings, Variegata
26. Астра новоанглийская , новобельгийская, думозус
27. Щучка дернистая
28. Пупавка E.C.Buxton + шалфей дубравный
29. Посконник Atropurpureum
30. Волжанка двудомная
31. Хоста+гейхера
32. Медуниця
33. Пион травянистый+лук лук афлутинський, христова +Флокс метельчастый
34. Незабудка
35. Девичий виноград пятилисточковый
36. Мелколуковичные

Чесно, я дівчини там не бачила, але можливо підсвідомість зіграла своє. Сад хоч і "бабушкін", але поки хазяйную в ньому я. Голі груди спеціально не малювала - то брак території :mo: і не бажання змінити саму конфігурацію простору (хоча зараз спробувала б, але мені б не дозволили доріжку перенести в інше місце... це як вісь, яка проходить через 25 соток.). Я сама спотворила ідею. Два дні робила обміри, малювала весь план з побудовами в проекції 1:100 і майже два тижні розвивала ідею "бабушкіного саду". Спочатку переглянула всю творчість про бабушок, довго вдивлялася в картину Василя Полєнова (мені здалося - що по тій картині окрім колекції наперстянок більш нічого не війде), довго вивчала міфологію (знаки) і навіть вирішила, що в цьому саду повинна жити сова, як символ мудрості, чи то в скульптурі, чи то в кованих елементах лавочки і стола. Потім знайшла прабабушкін коврик з печворком (навіть сфотографувала), який вона подарувала на наше весілля і щось зламалося, адже глибину родинного тепла тяжко передати в саду. Як я той орнамент не форматувала метражами картинка б не прочиталася, бо територія замала. Так і залишила цю ідею. Два тижні, визначала від чого б я відмовилася, 15 раз переписала список що вже є: по висоті, по кольору, по терміну цвітіння. До речі в асортиментній відомості не всі ехінацеї, флокси і айстри вказані... тільки із-за того, що мабуть вони всі не влізуть. Мабуть вийшов якийсь сумбур... А взагалі проблема мабуть в просторовій уяві.
Думаю час внесе свої корективи.
Проект брав участь в конкурсі на http://forum.gardener.ru/viewtopic.php?f=21&t=5276&start=30 під номером 11.

Последний раз редактировалось Оксанка_Кар 21 янв 2013, 02:59, всего редактировалось 1 раз.

Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Проект сад-коллекция
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 16:51 

Наташа, Марина, вітаю :rose: !!!! З вами ніхто не зрівняється!!! Ну можливо через добрий десяток років. :rose: :rose: :rose:
Дякую за вітання! Дякую ініціатору конкурсу за мозковий штурм! Любові за картину і підтримку! Мені звичайно приємно, але сама розумію, що не все так гладко. До речі, як що добре придивитися, то майже вся ця територія має слабку інсоляцію. Дерева не промальовувала, щоб картину не спотворить :mo: . Дівчину, малювала моя свідомість. Найпростіше зробити дизайн, коли гола ділянка... тоді крутиш простором і так і сяк (можна море ідей втілить)... а коли прив"язаний вже до того що є, думка крутиться навколо того як би все обіграти і нічого не забути і не сильно втратитись. Можливо цим собі ускладнила роботу. Можливо ще переформатую все :mo: ... час покаже. А поки що до роботи!
Ось той коврик (подарувала нам на весілля бабця чоловіка - це сімейний скарб), який я хотіла промалювати в міксбордерах, але не змогла, бо картинка б не прочиталася, потрібно простір:
Изображение

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 17:58 

Благодарил (а): 59 раз.
ого! коврик потрясный! теперь даже идея понятнее! надо было это показать сразу. тогда понятно было бы окуда такая колористика! и узор! вау!

прямо побежала пересматриваь твой проект :mo:

к стати, там страшная ругань началась на гарденере! :mo: так прикольно читать! :mo: ругаются непойми из-за чего! ругают организацию процесса, как будто они организаторов нанимали на работу , а те ее не сделали :mo:

и уже есть 1 профессиональное судейство! очень интересно сергеевы пишут и с юмором! надо ждать что люда белых напишет и что - сапелин.
мне вообще все нравится! :party2:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 19:45 

Ось... не люблю Гарднер - із-за сварок роботи не видно, "товчуть воду в ступі" при цьому одне одного ображають. Правду кажучи, я там боюся думку висловлювати, бо одразу її хтось забракує. Добре, що Ігор не відступив і провів конкурс, бо думаю, що на оргпитаннях так би все й зависло. Всім заздрісно, що не вони конкурс провели - принаймні так з боку виглядає.
Мене, наприклад, турбує не функціональність. Що саме мали на увазі: завузькі доріжки? чи малий майданчик (площадка)? чи те що там мангал не можна палити? чи те що там газон погано стригти? чи широкі бордери і буде тяжко їх доглядати? - але дерева посадженні давно, доріжка протоптана 25 років тому і думаю, якщо і перенести, то в тому місці довго нічого не буде рости. Структура грунту в цьому місці змінена. Змінити форму бордерів? До речі, тут навпроти мангалу ще три роки тому компостана куча була і навколо бордер - екзотика :mo: . Зараз винесли на кордон цієї зони і намагаюся задекорувати грабом, але він чомусь помалу помирає... що йому таке.
А ви знаєте, як бабушка зраділа, коли я почала показувати план :dans1: :dans1: :dans1: ... а дівчата вже вимагали показати фото готового дизайну :love: .

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 19:54 

Благодарил (а): 192 раз.
Мой сад в: Киев, Хотяновка
Оксана, большую смелость нужно иметь вообще на гарднере показаться. А тем более участвовать в конкурсе. Там критика достаточно жесткая и повсеместная. Так что :yes2: ты молодчага!
Я бы не смогла

— Тот, которого ты больше кормишь..

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 21:43 

Благодарил (а): 269 раз.
Мой сад в: Пороскотень, Макаровский р-н
Девочки, поздравляю! Вы молодцы, мы вами гордимся. :il: Я бы тоже не осмелилась на гарденере даже поговорить, не то что проект представить. Там такие волки. :mamba:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 21:48 

Благодарил (а): 0 раз.
Мой сад в: Новомосковск Тульская обл.
Может там и не все вежливые, но за глаза...как бэ...И там есть раздел теперь для новичков, т.е. для садоводов-любителей, можно спросить у профи. Я вот собираюсь спросить как липу обрезать правильно, нигде не нашла в инете. Да ещё личный опыт важен.

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 21:55 

Благодарил (а): 59 раз.
ира, спроси лучше у нас. хорошие агрономы , фитопатологи и арбористы там тоже не хотят разговаривать, чтобы склок не было :mo:

оксанка, я скажу как я думаю про твой проект? я думаю - там нет ничего объединяющего. структуры. это то - чего у меня слишком много и что мой проект портит:mo: . будем вместе работать! я буду модули проектировать, а ты цветники и все мягкое :mo:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 21:58 

Благодарил (а): 0 раз.
Мой сад в: Новомосковск Тульская обл.
рыба писал(а):
оксанка, я скажу как я думаю про твой проект? я думаю - там нет ничего объединяющего. структуры. это то - чего у меня слишком много и что мой проект портит:mo: . будем вместе работать! я буду модули проектировать, а ты цветники и все мягкое :mo:

5 баллов :cool:

Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 дек 2012, 22:47 

рыба писал(а):

:friends2: Буду думати про структуру. А злаками можна об"єднать? Чи потрібне щось жорсткіше?

Ответить с цитатой  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 114 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]